Twitch Canlı Yayın - Video İndirme Siteleri


Sevdiğiniz twitch yayıncılarının yayınlarını kaçırdıysanız veya izlemeye müsait olmadığınız durumlar oldukça çok olmuştur. Daha sonra boş zamanlarınızda izlemek istiyorsanız verdiğimiz web sitelerden istediğiniz kalitede indirip izleyebilirsiniz.

Yapmanız gereken sadece o yayının - videonun linkini kopyalamak ve aşağıda vermiş olduğumuz websitelerde istediğiniz kalitede indirmek olacaktır. Kolay gelsin. 
💬Yorum Yapmayı unutmayın💬

1.UNTWİTCH

Yapmanız gereken video bağlantısını websitedeki boşluğa yapıştırmak. Bir dezavantajı var yayınları part part indirmeniz gerekebilir. Çünkü canlı yayınlar bir saatten fazla sürebildiğinden dolayı ilk bir saati indirebilirsiniz. Daha sonra sayfaya F5 atarak indirdiğiniz ilk bir saatten sonrasını çubuktan ayarlayarak ikinci kalan kısmı indirebilirsiniz.


2.CLİPR

Aynı işlemler bu websitesindede geçerlidir. Verilen süre çubuğunda part part olacak ve 1 saati geçmeyecek şekilde ayarlayın ve indirin.3.KEEPVİD

Örnekte verdiğimiz gibi bağlantıyı yapıştırın ve butona basın. 10 saniye içinde size yayını bulup indirebileceğiniz kaliteleri size liste halinde verecektir.